Harmonogram konkursu

I MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY W LIBIĄŻU

12-13 stycznia 2019 roku 

Organizatorem konkursu jest Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Libiążu

we współpracy z Libiąskim Centrum Kultury 


 12 stycznia - sobota


7:30 – 9:00 próby akustyczne  uczniów I i II grupy (w kolejności występów)

9:00 – 9:30 przesłuchania uczniów I grupy 

9:30 – 10:00 cd. prób akustycznych uczniów II grupy (w kolejności występów)

10:00 – 11:30 przesłuchania uczniów II grupy 

11:30 – 12:30 próby akustyczne uczniów III grupy (w kolejności występów)

12:30 – 14:30 przesłuchania uczniów III grupy

14:30– 15:30 próby akustyczne uczniów V grupy  (w kolejności występów) i przerwa obiadowa

15:30 – 17:30  przesłuchania V grupy

18: 00 ogłoszenie wyników uczniów I, II, III i V grupy

 


13 stycznia - niedziela

 

8:00 – 9:30 próby akustyczne uczniów IV grupy  (w kolejności występów)

9:30 – 12:00 przesłuchania uczniów IV grupy 

12:00 – 13:30 próby akustyczne  uczniów VI grupy  (w kolejności występów) i przerwa obiadowa

13:30 – 15:30 przesłuchania uczniów VI grupy 

17:00 ogłoszenie wyników uczniów  IV i VI grupy i koncert laureatów - wytypowanych przez jury

 


Zapisy na wycieczkę do sztolni na miejscu przy zgłoszeniu – 25 os. grupa. Godziny wyjścia: 10:00, 11:00, 12:00  i 13:00 w sobotę i godz. 10:00 i 12:00 w niedzielę.

 


KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ

 
 12 stycznia – sobota

 
9:00 – 9:30 przesłuchania uczniów I grupy

 
Maja Domagała

Piotr Gabryś

Rozalia Gut

Tadeusz Greger

Julian Hoffman

Bartosz Popiela

Dominika Prylińska

Damian Pytel

Zuzanna Styrna

Olga Tarlecka

Izabela Trela

Anna Waśko

Julia Wyrwiak

 

10:00 – 11:30 przesłuchania uczniów II grupy


Laura Baluś

Hanna Bochenko

Kamil Broda

Anna Bugaj

Krzysztof Duda – Legięć

Lena Filipek

Apolonia Gondek

Michalina Kimla

Nadia Kopkowicz

Milena Kowaliczek

Helena Loesch

Julia Malina

Zofia Michałek

Lena Michalska – Wilk

Mateusz Orlof

Aleksandra Orzechowska

Gaja Pawlik

Olga Pawlik

Alicja Rucińska

Jakub Skalniak

Adam Tesarczyk

Vincent Świcarz

Zuzanna Wojdak

Anna Zając

Sergiusz Karol Zduń

Anna Zimowska

Szymon Żegleń

Stanisław Mackiewicz

 

12:30 – 14:30 przesłuchania uczniów III grupy

 
Franciszek Barański

Gabriela Bej

Maciej Buczyński

Oliwia Domagała

Anna Faltyn

Julia Hohol

Małgorzata Kurleto

Sonia Kuryło

Gabriela Lubecka

Monika Marszałek

Dominik Michalik

Maja Milewska

Antonina Mittmann

Agnieszka Nawrocka

Urszula Paśko

Kamil Podżorski

Mikołaj Rakicki

Anna Rusin

Emilia Rzyman

Mieszko Salomon

Barbara Siata

Kinga Słowik

Szymon Wantuła

Oliwia Witkowska

Nikodem Witkowski

Emilia Werys

Julia Ulbrich

 

15:30 – 17:30  przesłuchania V grupy

 
Filip Dubaniewicz

Maria Durnaś

Aleksandra Godniak

Mikołaj Godzina

Maja Guzik

Julia Jankowska

Tomasz Jasek

Maria Kolary

Borys Komisarz

Fabian Kondela

Roksana Ochel

Iga Pawłucka

Marcelina Pietruszka

Julia Pituch

Adrianna Ruszkowicz

Marta Rzeźnik

Franciszek Szymula

Julia Wójcik

 


13 stycznia – niedziela

 
9:30 – 12:00 przesłuchania uczniów IV grupy


Albert Bajorek

Julia Białkowska

Zofia Büning

Nadia Chowaniak

Pola Chwalisz

Barbara Frycz

Wojciech Gazda

Milena Gubała

Marianna Gwizdż

Joanna Haberko

Marta Irzykowska

Zuzanna Jaworska

Amelia  Kałuża

Alicja Karcz

Weronika Kimla

Mikołaj Kowalski

Natalia Kulczuk

Natalia Łupieżowiec

Maksymilian Manicki

Piotr Aleksander Napieracz

Mateusz Nowak

Amelia Orzechowska

Helena Pabisiak

Katarzyna Radwańska

Maria Rybicka

Mikołaj Cyprian Skolimowski

Jakub Staniszewski

Antonina Waliszewska

Julia Willner – Paster

Katarzyna Wojtyczka

Piotr Żywiołek

Zuzanna Piesik

 

13:30 – 15:30 przesłuchania uczniów VI grupy


Róża Bajorska

Tatiana Bryja

Aleksandra Czajka

Kacper Grzonka

Krzysztof Gumola

Bruno Jurek

Anna Księżarczyk

Michalina Mastalińska

Mateusz Mazurek

Łukasz Mleczek

Jagoda Nowak

Franciszek Nicpoński

Julia Niedzielska

Paulina Oleksy

Oliwia Podraza

Nina Purwin

Jan Rajski

Gustaw Siepioła

Amelia Socha

Karolina Starzyk

Hanna Szaro

Anna Tesarczyk

Magdalena Wolska