Wyniki Konkursu

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Libiąż 2019

Grupa I 

Miejsce I

Damian Pytel

Miejsce II

Izabela Trela

Miejsce III

Maja Domagała

Rozalia Gut

Dominika Prylińska

Zuzanna Styrna

Olga Tarlecka

Anna Waśko

Wyróżnienia

Piotr Gabryś

Julian Hoffman

Bartosz Popiela

Julia Wyrwiak

Grupa II

Miejsce I: 
Kamil Broda

Miejsce II: 
Stanisław Mackiewicz

Zofia Michałek

Anna Zimowska

Szymon Żegleń

Miejsce III: 
Lena Filipek

Michalina Kimla

Nadia Kopkowicz

Sergiusz Karol Zduń

Wyróżnienie:
Laura Baluś

Hanna Bochenko

Anna Bugaj

Krzysztof Duda – Legięć

Apolonia Gondek

Milena Kowaliczek

Helena Loesch

Julia Malina

Lena Michalska – Wilk

Mateusz Orlof

Aleksandra Orzechowska

Gaja Pawlik

Olga Pawlik

Alicja Rucińska

Jakub Skalniak

Adam Tesarczyk

Vincent Świcarz

Zuzanna Wojdak

Anna Zając

Grupa III

Miejsce I 
Małgorzata Kurleto

Antonina Mittmann

Miejsce II
Oliwia Domagała

Kamil Podżorski

Nikodem Witkowski

Miejsce III:
Franciszek Barański

Maciej Buczyński

Monika Marszałek

Agnieszka Nawrocka

Anna Rusin

Kinga Słowik

Szymon Wantuła

Oliwia Witkowska

Wyróżnienie:
Gabriela Bej

Anna Faltyn

Julia Hohol

Sonia Kuryło

Gabriela Lubecka

Dominik Michalik

Maja Milewska

Urszula Paśko

Mikołaj Rakicki

Emilia Rzyman

Mieszko Salomon

Barbara Siata

Emilia Werys

Julia Ulbrich

Grupa IV 

Miejsce I: 
Maksymilian Manicki

Mikołaj Cyprian Skolimowski

Jakub Staniszewski

Miejsce II: 
Wojciech Gazda

Marta Irzykowska

Amelia Orzechowska

Antonina Waliszewska

Miejsce III: 
Nadia Chowaniak

Marianna Gwizdż

Amelia Kałuża

Mikołaj Kowalski

Natalia Łupieżowiec

Helena Pabisiak

Julia Willner – Paster

Katarzyna Wojtyczka

Piotr Żywiołek

Wyróżnienie:
Albert Bajorek

Julia Białkowska

Pola Chwalisz

Barbara Frycz

Milena Gubała

Joanna Haberko

Zuzanna Jaworska

Alicja Karcz

Weronika Kimla

Natalia Kulczuk

Piotr Aleksander Napieracz

Mateusz Nowak

Katarzyna Radwańska

Maria Rybicka

Zuzanna Piesik

Grupa V

Miejsce I
Maria Kolary

Miejsce II

Borys Komisarz

Fabian Kondela

Franciszek Szymula

Miejsce III
Filip Dubaniewicz

Maria Durnaś

Mikołaj Godzina

Maja Guzik

Tomasz Jasek

Roksana Ochel

Marcelina Pietruszka

Marta Rzeźnik

Julia Wójcik

Wyróżnienie:
Aleksandra Godniak

Julia Jankowska

Iga Pawłucka

Julia Pituch

Adrianna Ruszkowicz

Grupa VI

Miejsce I: 
Aleksandra Czajka

Anna Księżarczyk

Nina Purwin

Miejsce II: 
Michalina Mastalińska

Mateusz Mazurek

Miejsce III: 
Kacper Grzonka

Krzysztof Gumola

Łukasz Mleczek

Karolina Starzyk

Anna Tesarczyk

Wyróżnienie: 
Róża Bajorska

Tatiana Bryja

Bruno Jurek

Jagoda Nowak

Franciszek Nicpoński

Julia Niedzielska

Ewelina Oleksy

Oliwia Podraza

Jan Rajski

Gustaw Siepioła

Amelia Socha

Hanna Szaro

Magdalena Wolska